Nedělní vystoupení slavné rapperky v New Yorku

Nedělní vystoupení slavné rapperky v New Yorku Profimedia.cz

Poznáte, která zpěvačka udělala ze svého vystoupení regulérní erotickou show?

Po jejím hitu Anaconda už by nás asi nemělo překvapit vůbec nic, přesto se to této americké zpěvačce daří. Ke svému nedělnímu vystoupení v newyorském Barcley Center přizvala dvaatřicetiletá umělkyně několik sexy tanečnic, které byly podobně jako ona velmi spoře oděné. Do toho dráždivá choreografie a vzájemné dotýkání i hlazení nebraly konce.

Nicki Minaj ovšem svůj šatník poslední dobou trochu přehodnotila a i když zůstává stále stejně úsporný, co se použitého materiálu týče, přeci jen je o něco sofistikovanější, než jsme u jejích bláznivých barevných kostýmů byli zvyklí. Nicki se totiž před svým posledním turné Pinkprint Tour spojila s designérským duem The Blonds, aby společnými silami vytvořili něco trochu jiného, než byl její dosavadní styl.

„Pracovat s Nicki je vždycky zábava, protože má úžasný smysl pro svůj vlastní styl a ničeho se nebojí! Tento projekt byl hotový velice rychle, měli jsme zhruba tři týdny na vytvoření konceptu i realizaci,“ prozradila módní editorka Vogue a stylistka Rushka Bergman. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků