Takhle šel čas se zpěvačkou a spisovatelkou Natálií Kocábovou.

Takhle šel čas se zpěvačkou a spisovatelkou Natálií Kocábovou. Foto: Nosil Tomáš/ Empressa media/ Profimedia a Michaela Fuereislová

Z hubené puberťačky boubelkou: Takhle se s léty proměnila Natálie Kocábová

2. srpna 2015 9:59

Od doby, kdy se jako šestnáctiletá dívenka s hlasem jako břitva objevila na scéně coby zpěvačka, už ve Vltavě uplynulo hodně vody. Dnes je Natálii Kocábové jednatřicet a stihla toho poměrně hodně.

Jako zpěvačka má na svém kontě tři studiová alba, vystudovala FAMU, píše knihy i divadelní hry. A neflákala se ani v osobním životě. Má dvě děti, syna Vincenta a dceru Miu. S jejich otcem Štěpánem Vránou, kterého si v průběhu vztahu vzala za manžela, se nyní ale rozvádí.

Ti, kteří mají Natálii rádi především jako zpěvačku, se mohou zase pomalu začít těšit. „Momentálně pracuji, už asi rok a půl, na své poslední desce. Jsme ve fázi, kdy bychom v srpnu měli mít master, ale víme, jak to je. Každopádně se už rýsují lidé, kteří do toho, do té celé postprodukce, chtějí jít s námi. Budu vás podrobněji informovat o tom, jak to celé pokračuje. Zatím to vidím na začátek roku 2016,“ uvedla umělkyně na svých stránkách.

Na to, jak šel čas s Natálií Kocábovou, se můžete podívat ve fotogalerii. 

Super.cz