Tohle opravdu není klasický filmový páreček...

Tohle opravdu není klasický filmový páreček... Profimedia.cz

Labilní herec se na ulici drsně pohádal se snoubenkou: Nebýt zásahu kolemjdoucích, prý by ji zabil

28. července 2015 12:22

Hollywoodský herec Shia LaBeouf (29) opravdu nebude tím nejlepším společníkem. Nejkontroverznější postava stříbrného plátna má další zářez do svého skandálního životopisu.

Před osmi lety si Shia zahrál ve sci-fi filmu Transformers a mluvilo se o něm jako o velké herecké naději, což následně potvrdil dalším kasovním trhákem Indiana Jones a Království křišťálové lebky. Jeho slibně rozjetou kariéru ovšem nepříznivě ovlivnil alkohol a duševní problémy. Shia začal tropit hlouposti a vysloužil si pověst nevyzpytatelného podivína.

Po několika skandálech vše nasvědčovalo tomu, že jeho život díky lásce ke kolegyni z erotického filmu Nymfomanka nabral správný směr. Shia LaBeouf se s Miou Goth (22) dokonce zasnoubil a začal si opět získávat důvěru producentů.

Britská modelka a herečka s ním ale nejspíš neprožívá románek jako z červené knihovny. Známý výtržník jí v Německu ztropil scénu, která jeho pověsti příliš nepřidá. Na ulici se s Miou tak agresivně hádal, že museli zasahovat kolemjdoucí, kteří jej uklidnili.

Rozzuřený Shia tvrdil, že by ženě neublížil, ale je k tomu nucen. A korunu všemu nasadil tím, když prohlásil: „Kdybych tam zůstal, tak bych ji zabil,“ čímž se veřejně označil za násilníka a potenciálního vraha. Pokud má Mia pud sebezáchovy, labilnímu snoubenci by se raději měla vyhnout obloukem. 

Adam Chromý , Super.cz