Kateřina Kornová se synem Filipem

Kateřina Kornová se synem Filipem Foto: Rajská zahrada

Kateřina Kornová se raduje: Její syn si našel holku!

24. července 2015 12:36

Celý její soukromý život se točí kolem autistického syna Filipa (23), kvůli kterému nedávno dokonce podpořila myšlenku státem řízené sexuální asistence, takže není divu, že je nyní dojatá až k pláči. Syn Kateřiny Kornové si totiž našel přítelkyni Janičku a je štěstím bez sebe!

„Chodí spolu rok a poznali se ve škole. Nějaký čas strávili společně u nás doma. Je to opravdu fajn holka, mám ji ráda. Do vztahu se jim nemíchám, pozoruju to zezadu, a když už zasáhnu, tak nenápadně,“ usmívá se šťastná Kateřina.

Ta i se synem dorazila do Nového Města nad Metují na soustředění Muže roku organizátora charit Davida Novotného. Našemu redaktoru z legrace řekla, že je po letech první, kdo se jí neptá na to, jestli má přítele.

Kornovou po sérii článků o tom, jak radikálně zhubla, pobavil i zájem médií ve směru, co si dá na akci k jídlu. Přítomní redaktoři horečně řešili, že bývalá sexbomba, která má bezmasou dietu, si dala čaj, zatímco její synátor si „dovolil“ dát k večeři krůtí maso. Dříve právě vycházely články o tom, že do své bezmasé vášně zbláznila i syna. „Nejsem žádná diktátorka,“ usmívá se.

Nedávno se řešilo to, že stát uvažuje o pomoci handicapovaným v sexuální oblasti tak, že jim zlegalizuje asistenci v rámci sexuality. „Hodně se mě na to ptají, nemám s tím problém, nepřipadá mi to jako hloupá myšlenka, ale příčí se mi, aby se mě na to ptali v souvislosti s mým synem,“ uzavřela. 

David Zápal , Super.cz