Přestože se jí změnšila velikost poprsí, tak má stále velikost plavek XL.

Přestože se jí změnšila velikost poprsí, tak má stále velikost plavek XL. Foto: Outletmax (5x)

Už se prý nestydí vyprsit. Přestože Marešové zmenšili poprsí o číslo a půl, stále nakupuje plavky velikosti XL

25. července 2015 18:11

Většina slavných žen si nechává prsa zvětšit, aby byla ještě slavnější. Monika Marešová (43) potřebovala svůj hrudník naopak upravit do běžných lidských rozměrů. Následky měla ale operace stejné, jako u zvětšení, musela pořídit komplet nový šatník.

Poté, co jsem získala nová prsa, tak jsem si musela koupit všechny podprsenky,” říká manželka Leoše Mareše, která se díky šikovným ručičkám plastických chirurgů raduje z poprsí menšího o číslo a půl. Monika si musela pořídit nejen nové spodní prádlo, ale logicky také plavky a topy. „Přestože jsem se tak odlehčila, tak v některých řetězcích kupuju plavky s velikostí XL,” smála se Monika.

S Monikou Marešovou jsme si o razantní životní změně povídali zrovna když si v jednom outletu za Prahou pořizovala nová trička. Přestože na ni při převlékání prakticky neustále mířil objektiv fotoaparátu, tak se blondýna vůbec nestyděla. „Nestydím se. V mládí jsem dělala sport, vodní lyžování. Byla jsem zvyklá se převlékat v jedné místnosti s chlapama a tak to nějak neřeším,” říká Marešová a jedním dechem dodává: „Po zmenšení prsou se paradoxně nestydím víc vyprsit. Dřív jsme chodila spíš shrbená.” 

Jiří Čeladník , Super.cz