Na toto léto nezapomenete. Vyhrajte spoustu cen v soutěži s kořením Avokádo a s triem Los Grileros

18. července 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Grilovací sezóna 2015 se zapíše do historie. Vůbec poprvé totiž do Česka dorazilo hudebně-zábavní trio LOS GRILEROS a vy můžete v probíhající soutěži vyhrát jejich gril party napěchovanou jídlem, pitím, zábavou a zpěvem. Výherci navíc získají sadu koření Avokádo a špičkový gril Weber v ceně 8000 Kč.
Parádní grilovačka a další super ceny

Parádní grilovačka a další super ceny

Zapojte se do letní soutěže Avokádo a získejte za jednu originální fotku nebo video na téma „Jak si kořením život značkou Avokádo“ cenu, na kterou budete dlouho vzpomínat. Přímo k vám domů pošleme profesionální grilovací tým vybavený 5 kg masa naloženého v koření Avokádo, které je čistě přírodní bez přidaného glutamátu, konzervantů a umělých barviv. Dovezeme zeleninu, pečivo, 30 litrů piva a 7 litrů nealko nápojů. K tomu dostanete špičkový gril Weber Master Touch GBS za téměř 8000 Kč a dárkovou sadu koření Avokádo. A teď se držte.

Soutěžte
nyní na www.losgrileros.cz
Hlavní výhru rozdáme celkem 4x

Hlavní výhru rozdáme celkem 4x

Společně s ostříleným kuchařem a hromadou dobrot dorazí LOS GRILEROS. Tihle tři chlapíci vám zapějí svou grilovací pecku a hlavně vás budou skvěle bavit, protože český humor mají v krvi. Budete se smát, budete si užívat úžasnou atmosféru a vychutnávat parádní jídlo. Tato party se zapíše do zlatého fondu vašich letních grilovaček. Za to vám ručíme. Zapojte se do letní soutěže Avokádo hned teď a vyhrajte hlavní cenu, další výhry nebo výhry garantované.

Soutěžte
nyní na www.losgrileros.cz
Garantované výhry pro 40 soutěžících

Garantované výhry pro 40 soutěžících

I ty stojí za to. Prvních 40 soutěžích ve čtyřech soutěžních obdobích získá garantovanou cenu v podobě dárkové sady koření Avokádo bez přidaného glutamátu, bez konzervantů a umělých barviv v hodnotě 500 Kč. Každý týden navíc vybereme 3 soutěžní příspěvky, které odměníme soudkem piva Pilsner Urquell v hodnotě 300 Kč. Zapojit do soutěže se může každý.

Soutěžte
nyní na www.losgrileros.cz
Soutěžte na webu losgrileros.cz nebo sociálních sítích

Soutěžte na webu losgrileros.cz nebo sociálních sítích

Na webu losgrileros.cz v sekci soutěž klikněte na tlačítko „Nahrát soutěžní příspěvek přímo“, vyplňte kontaktní údaje a přidejte originální fotku nebo video na téma „Jak si kořením život značkou Avokádo“. Soutěžit můžete rovněž skrze svůj profil na sociálních sítích. Jednoduše publikujte soutěžní příspěvek na Instagramu, Facebooku nebo Youtube či Twitteru, přidejte hashtag #losgrileros a je to. Užijte si toto léto naplno a soutěžte s Avokádem. Sledujte naše profily na Facebooku a Instagramu. Hodně štěstí vám přeje Avokádo!

Soutěžte
nyní na www.facebook.com/pages/Avokádo