Helen Mirren na dovolené na ostrově Ischia

Helen Mirren na dovolené na ostrově Ischia Profimedia.cz

Pořád je plná vitality: Oscarová herečka se těsně před sedmdesátkou slunila na jachtě

16. července 2015 12:27

Britská herecká legenda Helen Mirren (73) na konci července oslaví významné životní jubileum, ale ve věku, kdy její kolegyně míří na odpočinek, má stále energie na rozdávání. Na dovolené v Itálii rozhodně nepůsobila jako unavená seniorka.

Herečka, která za roli Alžběty II. ve filmu Královna získala Oscara, vyrazila s manželem Taylorem Hackfordem a přáteli na ostrov Ischia, kde chytala bronz na palubě jachty. Helen se vhledem ke svému věku nevystavovala jen v plavkách, ale přehodila přes ně lehkou bílou tuniku, která ji částečně zahalila.

Energická dáma je stále ve skvělé formě a rozšiřuje svou bohatou filmografii zahrnující i několik pikantních titulů. Ještě před pěti lety se neváhala svléknout v kontroverzním filmu Hnízdo neřesti, kde ztvárnila šéfku prvního legalizovaného amerického nevěstince. Odvážný tah se jí vyplatil, protože byla následně zvolena celebritou s nejlepším tělem.

Toto prvenství britskou herečku potěšilo, ale za sexsymbol se rozhodně nepovažuje. Když se loni na internetu objevily erotické fotky, jež hackeři ukradli z mobilů celebrit, s humorem sobě vlastním neskrývala zklamání, že nedošlo i na ni. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků