"Tak na tohle si vezmu brejle," jako by říkal pohled muže, který sedí vedle Kristýny Leichtové.

"Tak na tohle si vezmu brejle," jako by říkal pohled muže, který sedí vedle Kristýny Leichtové. Foto: Pardubice Masters

Kristýna Leichtová na pokerovém mistrovství republiky: Svým výstřihem omráčila soupeře

2. srpna 2011 11:45

Herečka Kristýna Leichtová (32), kterou můžete znát nejen z nováckého sitcomu Comeback, na jehož premiérové díly se můžete těšit už v září, ale i z primáckého seriálu Cesty domů, propadla pokeru. A po svém triumfu v televizní soutěži tohoto sportu si troufla i na mistrovství v této karetní hře. Radost z ní ale neměli její soupeři. Místo karet se totiž víc soustředili na její výstřih.

Pardubice v minulém týdnu pokerem žily. Konal se tam totiž tradiční Czech Open, festival šachů a her, jehož součastí byl i pokerový festival. A na akci dorazila se svým týmem i vítězka novácké televizní show Poker Star, herečka Kristina Leichtová. Právě ta vyvolala na Pardubice Masters opravdu velký rozruch. Ale k její škodě nikoliv svým karetním umem, ale svými ženskými vnadami. A přestože již jeden turnaj vyhrála, mezi profesionály nakonec pohořela.

„Pro mě to bylo první mistrovství republiky. Od vítězství v televizní soutěži jsem se tomu moc nevěnovala, ale bylo fajn si zase zahrát. I když účast byla teda hodně silná,“ svěřila se Leichtová. Ne o moc lépe si vedla herečka Olga Lounová. Ta ale byla naprosto bez zkušenosti. „S pokerem začínám a tohle byla teda tvrdá škola. Každopádně super zážitek a zajímavá zkušenost,“ řekla Lounová po turnaji. 

Karen Mchitarjan , Super.cz