Iveta Bartošová se svým exmanažerem Richardem Dušákem.

Iveta Bartošová se svým exmanažerem Richardem Dušákem. Michaela Feuereislová

Ivetě Bartošové hrozí soud. Exmanažer Dušák od ní bude chtít statisíce

1. srpna 2011 17:55

Iveta Bartošová (✝48) svého bývalého manažera Richarda Dušáka nejdříve vynášela do nebes. Když přestala plnit své závazky a on musel zrušit jejich spolupráci, začala o něm šířit nenávistné řeči. A Dušákovi nyní pomalu dochází trpělivost a uvažuje o soudu, který by zpěvačku patrně přišel na pěkných pár set tisíc korun.

"Napsal jsem jí důrazný dopis, ať přestane osočovat agenturu. I přes konec spolupráce, který vyvolala svou nespolehlivostí ona sama, jsem chtěl, abychom se k sobě začali chovat slušně. Neodpověděla mi. Přitom nás veřejně obviňuje z toho, že jsme ji připravili o koncerty a ukončili spolupráci s ní bez jediné informace. Že na telefonáty ani dopisy nereaguje, to se už ale nezmínila. A ne my, ale sami organizátoři mi poté, co viděli její rozesmáté fotky v Itálii, naštvaně začali rušit koncerty," tvrdí Richard Dušák. A pak z rukávu vytahuje eso.

"Jestli nepřestane prudit, existuje stále platná smlouva, podle které nesmí špinit jméno agentury a navíc by ji také mohly čekat dosud nevymáhané sankce za nesplnění závazků. Nerad bych to dělal, ale pokud Iveta nezačne být soudná a stále bude dokola opakovat lži o mně a agentuře, může se stát všelicos," varuje manažer, kterému už došla s Bartošovou definitivně trpělivost. A co říká na řeči Domenica, který najednou obrátil a přestal tvrdit, že Iveta je alkoholička? "Ještě mám schované jeho zoufalé esemesky, že je Iveta namol a neví, co s ní," dodal Dušák. 

David Zápal , Super.cz