Adéla Gondíková

Gondíková jako světluška z Broučků: Loni jedny šaty vyhodila, druhé spálila, letos září jako hvězda

Loni se Adéle Gondíkové (48) návštěva karlovarského festivalu, co se garderoby týče, nevyvedla. "Nevěděla jsem, jak to tady chodí, byla jsem tu poprvé a vezla jsem si dvoje šaty. Jedny jsem hned po příjezdu viděla na jedné modelce, tak je vyhodila, a druhé dopadly ještě hůř," vyprávěla Super.cz.

"Ty se mi totiž pomačkaly, jako správná kuchta jsem si s sebou vezla žehličku, ale když jsem začala žehlit, zapomněla jsem do ní nalít vodu, tudíž jsem je spálila. Tak šly rovnou do koše a já ven v džínech. Zato jsem ale stihla hodně filmů, viděla jsem tři denně," vzpomínala.

"Tentokrát jsme přijeli na dva večery a přípravu jsem nepodcenila. Sešla jsem se s návrhářkou Alenou Wilson, se kterou jsme si padly do noty. Ty první šaty byly trochu odvážnější, ale splnila, co jsem chtěla. Aby byly dlouhé a měly dokonce i dlouhý rukáv. S tím, že budou mít průsvitné efekty, jsem ovšem nepočítala," smála se Adéla.

Na párty značky známého šampaňského se dámy prý nechaly inspirovat perlivými bublinkami. Nám ovšem Adéla připomínala spíš světlušku z Karafiátových Broučků.

Adéla s přítelem Jiřím Langmajerem (56) před sebou mají ještě měsíc volno, to už ale nebudou trávit v zahraničí, ale v Čechách. "Chci připravit Nellince hezké prázdniny, budeme dělat různé výlety a v půlce srpna nás už zase čeká práce," uzavřela. 

Líbí se vám Adéla Gondíková ve velké večerní?

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků