Kourtney Kardashian už se Scottem Disickem došla trpělivost.

Kourtney Kardashian už se Scottem Disickem došla trpělivost. Profimedia.cz

Nejstarší Kardashianka po devíti letech odchází od otce svých tří dětí

Dlouhodobě nestabilní vztah Kourtney Kardashian (43) a o čtyři roky mladšího Scotta Disicka je prý definitivně u konce. Problémový bouřlivák, jehož si nejstarší ze sester Kardashianových nepojistila ani třemi společnými potomky, byl viděn v blízkém kontaktu se svojí bývalou Chloe Bartoli.

Muž, jenž se stal díky rodině své partnerky televizní hvězdou, strávil poslední měsíc mimo domov, kdy v jednom kuse pařil s přáteli. Před pár dny jej navíc vyfotili, jak se v Monte Carlu dotýká módní stylistky Bartoli, k níž měl v minulosti blízko.

Pro Kourtney to byla nejspíš poslední kapka, podle jejího okolí už nehodlá čekat na jeho slibovanou nápravu a od otce svých tří dětí, Masona (5), Penelope (3) a šestiměsíční Reign, odchází. Scott, jenž byl po celou dobu součástí show Keeping Up With the Kardashians, se již několikrát neúspěšně léčil ze závislosti na alkoholu, naposledy v polovině března na Kostarice.

„Kourtney vždycky Scotta bránila a vzala ho zpátky, ale teď se třemi dětmi ji to už nebaví. Kourtney musí dělat to, co je nejlepší pro jejich děti,“ potvrdil zdroj pro E! Magazine. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků