Vlaďka Erbová na Barrandov TV párty

Vlaďka Erbová na Barrandov TV párty Foto: Michaela Feuereislová

Vlaďka Erbová zkolabovala kvůli klaustrofobii: Zůstala viset ve výtahu

Modelka Vlaďka Erbová (38) prožila čtvrt hodiny hrůzy. Při přehlídce v Hard Rock Cafe zůstala viset ve výtahu v mezipatře a 15 minut čekala, až ji vyprostí. Protože trpí klaustrofobií, zkolabovala.

Vlaďka Erbová byla jednou z hvězd přehlídky na Barrandov TV párty. Přípravy byly náročné. Choreograf přehlídky si vymyslel, že krásky budou v třípatrovém Hard Rock Café do každého patra mezi hosty přijíždět proskleným výtahem.

Na generálce choreografii zkoušeli, ale při jedné jízdě se výtah zasekl. Modelky zůstaly viset v naplněném výtahu a nebylo jim pomoci. Erbová, která trpí klaustrofobií, zkolabovala.

Z výtahu je technici dostali asi po patnácti minutách. "Vlaďka nemohla skoro chodit, byla úplně zelená. Dvě hodiny to musela rozdýchávat. Báli jsme se o ni," řekla Novinkám manažerka přehlídky Bára Bergová.

Nakonec vše dopadlo dobře a Vlaďka na párty vyrazila v pořádku na molo. Choreografie s výtahem se zrušila a modelky předváděly na obřím baru.

Erbová během večera nakonec ještě přebírala cenu Prominentní pár roku. Tím se stala společně se svým přítelem, kapitánem pražské Sparty Tomášem Řepkou (45). Ten na párty chyběl, je na soustředění ve Španělku.

Druhým Prominentním párem se stala Vendula Auš Svobodová s manželem Patrikem Aušem a třetí cenu si odnesli Eva Decastelo (41) s manželem Reném.

Promimentem roku byla zvolena Libuše Švorcová. "Pořad tajemství s Jiřinou Švorcovou byl nejsledovanějším pořadem televize Barrandov. Také seriál Žena za pultem byl nadstandardně sledovaný," řekl Novinkám člen představenstva televize Janis Sidovský.

Herečka v důchodu na párty překvapivě dorazila. Opírala se o berle, ale působila uvolněně. "Mám se strašně. Je tu hrozně zahuleno," řekla s úsměvem Novinkám. Po převzetí ceny brzy odešla domů.

Během večera vystoupila řada zpěváků v čele s Markem Ztraceným a Pavlem Vítkem. Ten na pódiu pokřtil svoji novou valentýnskou desku Písničky z lásky. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků