Air Force Amy

Air Force Amy Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Obrovská troufalost? Tahle veteránská sexy prostitutka s velkými ňadry chce být zvěčněna na desetidolarové bankovce!

Veteránská prostitutka s uměleckým jménem Air Force Amy, která působí na proslulém nevadském ranči Moonlite Bunny, jenž je vlastně legálním nevěstincem, by chtěla jako první prostitutka v USA, ozdobit svým tělem desetidolarovou bankovku.

Americké ministerstvo financí se totiž rozhodlo vyměnit dosavadní postavu na desetidolarovce,  jednoho z Otců zakladatelů USA, vojáka, právníka a prvního amerického ministra financí Alexandera Hamiltona, novou slavnou tváří.

A tou by prý měla být prominentní žena. Otázkou zůstává, zda Air Force Amy tato kritéria splňuje. Amy kdysi věrně sloužila v americké armádě, a coby kurtizána patří tato zkušená blondýnka s velkými ňadry mezi zákazníky nevadského ranče k nejoblíbenějším ženám.

Přání této dámy je ale přeci jen značně troufalé. Ač by si to většina zákazníků jistě přála, ministerstvo má přeci jen na výběr mnohem serióznější ženské osobnosti z americké historie. A navíc, na amerických bankovkách může být zvěčněna jen osobnost, která už nežije. A Amy zatím nevypadá na to, že by měla brzy zemřít. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků