Účastnice známé televizní show si potrpí na svá obrovská ňadra.

Účastnice známé televizní show si potrpí na svá obrovská ňadra. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Zbohatlá prostitutka z X Factoru opět provokovala: Přifouknuté silikonové balóny provětrala ve výstřihu na tenisovém kurtu

Bývalá účastnice pěvecké show X Factor Chloe Khan, jež užívá rovněž jména Chloe Mafia a Chloe Victoria, si díky podnikání v erotickém průmyslu přišla na pořádný balík. A právě díky nebývalému bohatství si samozřejmě patřičně užívá veškerého luxusu. První vydělané peníze investovala do svého velkého snu - zvětšení ňader.

Přifouknutými balóny se teď chlubí, kudy chodí. O tom, že i tenis může být pořádně žhavý sport, přesvědčila všechny na kurtu, kde se s raketou v ruce proháněla ve sportovním bodíčku, ze kterého jí přifouknuté vnady málem vypadly ven.

Chloe Khan se přitom na výsluní dostala náhodou. Bývalou prostitutku poslala porota X Factoru záhadným způsobem do dalšího kola. Její působení v show bylo sice předčasně ukončeno po aféře se šňupáním kokainu, ale Khan dokázala svých pět minut slávy obrátit ve svůj prospěch.

Založila web, který zprostředkovává striptérské služby, a zaměstnává prý na padesát dívek. Symbióza po této stránce panuje i s jejím přítelem Johnem Greyem, který je majitelem věhlasného řetězce pánských klubů Spearmint Rhino. Z Chloe se tak rázem stala milionářka, která dokázala účast v pěvecké show zúročit jako málokterý účastník. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků