Letní výprodeje se slevami až – 70 % jsou v plném proudu!

5. července 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Freeport je outletové centrum, nacházející se na hraničním přechodu Hatě u Znojma. Návštěvníci mají na výběr z více než 250 světových značek v 75 obchodech. Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou vždy o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech. V období výprodejů jsou ceny dokonce až o 90 % nižší!
Dámské šaty Lee Cooper se slevou 31 %

Dámské šaty Lee Cooper se slevou 31 %

Oblečení, které Lee Cooper navrhuje, je moderní, ale přitom vkusné, velice pohodlné, má svůj městský styl a řadí se ke klasickým značkám v oblasti denimové módy. Pod značkou Lee Cooper si zakoupíte džíny, mikiny, trička, bundy, svetry, šortky a také sukně, tílka či další sezónní oblečení. Návrháři značky Lee Cooper umí barevné kombinace velice dobře skloubit a to pomocí jemných tónů, které spolu ladí do nenápadných barevných kombinací. Ze širokého sortimentu si vyberou ženy, muži a také děti.

Více
nyní na Freeport Fashion Outlet za 909 Kč včetně DPH
Dámské boty Pepe Jeans se slevou 51 %

Dámské boty Pepe Jeans se slevou 51 %

Pepe Jeans je jedna z nejprogresivnějších značek v oblasti výroby džínového oblečení. Kromě džínsů se zaměřuje také na výrobu triček, mikin, opasků a dalších módních doplňků. Společnost Pepe Jeans byla založena v roce 1973 třemi bratry z Keni. K nám se značka dostala v roce 1985. Pepe Jeans nyní zaměstnává cca 2 000 pracovníků ve 450 obchodech po celém světě. Ročně vyrobí 4 000 000 kusů oděvů.

Více
nyní na Freeport Fashion Outlet za 1 300 Kč včetně DPH
Pánské kraťasy Gaudì se slevou 60 %

Pánské kraťasy Gaudì se slevou 60 %

Značka Gaudì je určená pro všechny věkové kategorie - pro muže, kteří mají styl a ženy, které chtějí vyniknout. Vyznačuje se zajímavě propracovanými aplikacemi na jednotlivých modelech, barevností a drží krok se současnými módními trendy. S Gaudì se můžete stylově obléci pro běžný den, do práce, na reprezentativní večírek i společenské akce, kde budete působit elegantně a zároveň se odlišíte od ostatních.

Více
nyní na Freeport Fashion Outlet za 1 298 Kč včetně DPH
Batoh Regatta se slevou 63 %

Batoh Regatta se slevou 63 %

Společnost Regatta oficiálně vstoupila na britský trh v roce 1981. Základním stavebním kamenem úspěchu této firmy bylo více než 80 let zkušeností tří generací s výrobou vysoce kvalitního, voděodolného vybavení. Společnost Regatta se postupně vyvinula v největšího britského dodavatele outdoorového a volnočasového oblečení a stala se velmi oblíbenou na evropském trhu. Regatta dnes exportuje do více než třiceti zemí světa.

Více
nyní na Freeport Fashion Outlet za 950 Kč včetně DPH
Dámská běžecká obuv ASICS se slevou 70 %

Dámská běžecká obuv ASICS se slevou 70 %

Společnost ASICS již více než 60 let vyvíjí sportovní obuv a sportovní oblečení a opírá se o šest desetiletí dlouhou inovativní činnost v oblasti výzkumu a vývoje, revoluční technologie a úspěšnou sportovní historii. Název ASICS je zkratkou latinské věty „Anima Sana in Corpore Sano," což v překladu znamená „Ve zdravém těle zdravý duch."

Více
nyní na Freeport Fashion Outlet za 567 Kč včetně DPH