Gabriela Partyšová a Josef Kokta v dobách, kdy byli do sebe zamilovaní až po uši.

Gabriela Partyšová a Josef Kokta v dobách, kdy byli do sebe zamilovaní až po uši. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Láska Partyšové a Kokty, kterou odvála nevěra z Varů: 5 nejzamilovanějších fotek páru, který je už tři roky minulostí

3. července 2015 5:55

Už za pár dní to budou tři roky, kdy se na karlovarském filmovém festivalu rozpoutala jedna z největších afér českého šoubyznysu. Ženatý podnikatel Josef Kokta (58) si tehdy začal pletky s neznámou blondýnou Ornellou Štikovou (25).

Zálety s osmnáctiletou dívkou samozřejmě nemohla akceptovat Koktova žena, moderátorka Gabriela Partyšová (40). Ta by svému choti menší úlet možná odpustila, ale Koktovi se bohužel pro ni "splašila kladiva" a Ornella s ním otěhotněla. Rok po rozpoutání aféry, když už se Ornelle narodil syn Quentin, následoval rozvod s Partyšovou a nový životní začátek.

Ač Koktovi jen málokdo věřil, že s téměř o dvě generace mladší Ornellou vydrží, nakonec se s ní letos tajně oženil. Na Gabrielu Partyšovou však Pepovi zůstala řada zamilovaných vzpomínek. Zalovili jsme v archivu a našli jsme zaláskované momentky Pepy a Gabriely, kteří si v současnosti pomalu nemohou přijít na jméno.

Jak je vidno, vášeň a romantika v jejich společném soužití rozhodně nechyběly. Tehdy však ještě Partyšová netušila, že se Koktova slabost pro mladší ročníky nezastaví jen u ní... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků