Felix Slováček rád podporuje začínající umělce. Pokud jsou to hezké ženy.

Felix Slováček rád podporuje začínající umělce. Pokud jsou to hezké ženy. Michaela Feuereislová

Druhá míza Felixe Slováčka: Nové osudové ženě prý zajistil luxusní živobytí!

1. července 2015 14:25

Aférka kolem manžela Dagmar Patrasové (62), jež svému choti našla milostný dopis plný výčitek od údajné milenky Lucie Gelemové, dál budí vášně! Zatímco Felix Slováček (75) zapírá, jak se dá, a to opakovaně, avšak patrně marně, vyplouvají na povrch nové zajímavé informace. Sama Dáda tvrdí, že románek její mužíček udržuje rok, což má být stejná doba, kdy se Gelemová (35) rozhodla stát výtvarnicí. A zatímco jiné mladé umělkyně na první slušnější kšeft čekají léta i desetiletí, ona prý má díky Slováčkovi pěkně vystaráno!

„Felix Slováček je jediný, kdo má v galerii, kde Gelemová vystavuje, vlastní sbírku jejích obrazů. Musel do nich dát pořádný balík peněz. Tak si sami odpovězte na otázku, jestli ho poblouznila jen její umělecká duše, nebo i tělo,“ řekl nám člověk obeznámený s celou aférkou.

Všechny zprávy jako by mluvily v neprospěch Slováčkovy verze, že se nic neděje a že Dádě Patrasové nezahnul. I když má být Lucie jen jeho kamarádkou, prochází se s ní ruku v ruce, nedbá na slova svého přítele a zároveň jejího bývalého druha v jedné osobě, který ho varoval, že s ním není kvůli skvělému zevnějšku, ale jen pro svůj vlastní prospěch a slávu, ani Dáda mu už nevěří a uvažuje o rozvodu. Jak tohle dopadne? 

David Zápal , Super.cz