Zmrzlou Moniku Absolonovou zahříval její přítel.

Zmrzlou Moniku Absolonovou zahříval její přítel. Foto: www.hermina.cz

Hrůzná dovolená Moniky Absolonové: Peklo na Krétě

31. července 2011 21:55

Monika Absolonová (41), která byla o víkendu jedním z hostů koncertu Pavla Vítka na hradě Karlštejn, je ráda, že už je zpátky doma. Přestože si se svým partnerem Vratislavem Jandou naplánovala dovolenou snů v Řecku, ta se nevyvedla podle očekávání. A nemohla za to milenecká hádka, ale věčně stávkující Řekové.

„Moc jsme se těšili, že si odpočineme u moře, ale dost se nám naše dovolená zkomplikovala. Místo toho, abychom si užívali od první chvíle, museli jsme řešit velké nepříjemnosti,“ svěřila se na Karlštejně Absolonová. „Všichni tam stávkovali. Dokonce i taxikáři, takže jsme se neměli jak dostat z letiště na hotel a naopak. Naštěstí nám ale pomohli lidé z cestovky,“ vysvětlila zpěvačka.

Na tu čekalo další nepříjemné překvapení hned po příletu. A to zdejší počasí. Teplotní rozdíl je totiž oproti její dovolenkové destinace celých dvacet stupňů. O to to bylo horší, že Absolonová musela vystupovat opravdu spoře oděná.

To zpěvačka Tereza Mátlová oželela kvůli svému vystoupení odlet za svým partnerem Františkem Janečkem. To jí ale na náladě neubralo. Dokonce se tak rozdivočela, že se po vystoupení s Pavlem Vítkem. 

Karen Mchitarjan , Super.cz