Agáta Prachařová chytala ryby ve svých oblíbených šatičkách.

Agáta Prachařová chytala ryby ve svých oblíbených šatičkách. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, facebook A. Prachařové

Karkulka ze sexshopu vyrazila na ryby: Agáta se v oblíbených puntíkatých šatech s výstřihem pochlubila tímto parádním úlovkem

Modelka Agáta Prachařová (35) si oblíbila puntíkaté šaty s obrovským výstřihem, ve kterých vypadá jako Karkulka ze sexshopu. Protože před dvěma měsíci oslavila třicáté narozeniny, snaží se prý podobným stylem oblékání omladit.

„Nosím teď puntíky, růžové sponečky, k tomu síťované punčocháče,“ pochlubila se nedávno Super.cz. A zvláště puntíkaté šaty á la Karkulka si prostořeká modelka velmi oblíbila.

Naposledy v puntíkatém modelu vyrazila s manželem Jakubem Prachařem (36) na ryby. A hned se na sociální síti pochlubila svým vůbec prvním velkým úlovkem.

Kdo by snad čekal, že většina fanoušků Agátě pochválí, jakou pěknou rybu chytila, ten se mýlil. Většina komentářů se totiž opět stočila k pochvalám Agátiných šatů. Není proto divu, že je ze svého šatníku vytahuje tak často. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků