Tahle kost chtěla Dianě prý odloudit partnera.

Tahle kost chtěla Dianě prý odloudit partnera. Foto: Archiv Drzá Diana/Profimedia.cz

Ta se nezdá. Tahle blondýna se prý snažila odvést Kobzanové během těhotenství otce jejich ještě nenarozené dcery

26. června 2015 10:30

Média odhalila informaci, že modelka Nicole Novotná randí s mladým nadějným hokejistou Vladimírem Sobotkou. Na tom by nebylo asi nic tak zvláštního, kdyby díky tomu nevypluly na povrch další zajímavé skutečnosti. Dcera hokejového internacionála Jiřího Novotného totiž o vztahy s úspěšnými profesionálními sportovci opřela svůj životní styl. Kromě toho, že chodila například s hercem Vladimírem Polívkou, synem Bolka Polívky, tak prošla vztahy se známými sportovci – mistrem světa v hokeji z roku 2005 Petrem Průchou a zadákem fotbalového nároďáku Michalem Kadlecem.

K zamyšlení ale je, že se modelka před několika měsíci snažila sblížit s hokejistou NHL Michaelem Frolíkem. Na úspěšného útočníka kanadského klubu Winnipeg Jets a držitele Stanley Cupu to zkoušela v době, kdy byla jeho partnerka Diana Kobzanová (36) v pokročilém stadiu těhotenství, což jí příliš nejde ke cti.

„Michal je chlap a občas prostě nemyslí hlavou a chvíli to vypadalo, že jejich vztah s Dianou krachne. Nakonec si ale uvědomil, o co v životě opravdu jde a o co by přišel. Teď je z něj vzorný partner a skvělý tatínek,” svěřil se nám dobře informovaný zdroj. Je dost pravděpodobné, že právě románek Frolíka a Novotné přiměl Kobzanovou k tomu, aby své těhotenství držela téměř až do porodu pod pokličkou.

O vyjádření jsme požádali hlavní aktérku celého příběhu, její reakce se dala předpokládat. „S panem Michaelem Frolíkem jsem opravdu v kontaktu nebyla.. Mám přítele už delší dobu, dokonce v době, kdy byla paní Kobzanová těhotná,” nechala se slyšet Novotná.

Samozřejmě se vám budeme snažit zprostředkovat názor Diany Kobzanové na celou věc, který do příběhu vnese jistě zcela jiný rozměr. 

Super.cz