Shia LaBeouf bude mít drsňáckou jizvu.

Shia LaBeouf bude mít drsňáckou jizvu. Profimedia.cz

Herec, jehož trápily psychické problémy, se ošklivě zranil při natáčení: Na hlavě má 20 stehů

25. června 2015 13:25

Problémový herec Shia LaBeouf (29) má opět o pozornost postaráno. Když zrovna netropí výtržnosti na veřejnosti nebo nepobývá v léčebně, prožívá drama na natáčení.

Hrdina z filmů Transformers a Indiana Jones a Království křišťálové lebky se v minulosti ocitl na šikmé ploše a vypadalo to, že míří ke dnu. Z nejhorších problémů se sice dostal, ale stále přitahuje nejrůznější katastrofy.

Po skandálním erotickém dvojfilmu Nymfomanka, díky němuž poznal svou snoubenku Miu Goth, a pozitivně přijatém válečném dramatu Železná srdce, začal Shia natáčet nový počin American Honey. Ten se mu podařilo zviditelnit dlouho před plánovanou premiérou.

Natáčení akční scény, při níž měl herec hlavou prorazit skleněnou tabuli, totiž nedopadlo podle plánu a na place tekla krev. Shia se nejspíš tak položil do své role, že podcenil bezpečnost a skončil se zraněním, které si vyžádalo 20 stehů. Nehoda ovšem vznik filmu American Honey neovlivní, protože Shia je připraven postavit se před kameru i s drobnou vadou na kráse. 

Adam Chromý , Super.cz