Válková ukázala svého rockera. Super.cz

Už ho doma neskrývá: Jitka Válková se konečně pochlubila svým drsně vyhlížejícím bubeníkem

Už spolu chodí více než rok, ale až nyní Jitka Válková (29) vyvedla svého přítele Lukáše Boho do společnosti. „Je to poprvé a je to výjimka, protože je to tady spojené s hudbou. A oba se hudbě věnujeme,“ nechala se slyšet Česká Miss 2010, která vyrazila s bubeníkem kapely Marka Ztraceného na vyhlášení mezinárodní barmanské soutěže Mattoni Grand Drink 2015.

Modelku stálo poměrně hodně přemlouvání, aby s ní hudebník vyrazil na místo plné fotografů. „Trvalo mi, než jsem ho dostala ven. Osobně neprahnu po tom být na každém večírku. Když se ale jedná o tak hezkou akci, jako je tato, tak udělám výjimku a jdu,“ říká Válková.

A kdy mezi Jitkou a Lukášem padla první jiskra? „Dali jsme se před rokem dohromady na koncertu. Známe se ale od roku 2010, kdy Lukáš hrál na finále České Miss, kde si na mě prý i vsadil,“ říká Jitka, která se mohla dát dohromady s Lukášem ještě mnohem dříve.

„Dokonce jsme se v roce 2012 potkali na jednom jevišti, zrovna tady na Staroměstském náměstí, kdy on hrál na bicí a já jsem vystupovala při rozsvěcování vánočního stromečku. V té chvíli jsem ho ale ještě nevnímala,“ přiznala. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků