Ten rozdíl je opravdu zarážející...

Ten rozdíl je opravdu zarážející... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kde ukrývá přifukovací ventil? Paris Hilton se ňadra během dovolené zvětšila o tři čísla

20. června 2015 17:00

Zhýralá miliardářka Paris Hilton (37) je opravdu divem přírody. Její vnady totiž záhadným způsobem mění svůj objem, což jejich majitelka poctivě dokumentuje fotografiemi.

Vymetačka VIP večírků se nedávno vystavovala v Mexiku se svým novým milencem Thomasem Grossem, a protože ji nejspíš netrápí žádné pracovní závazky, vyrazila na další dovolenou. Tentokrát si užívá žhavé slunce na Ibize, kde si vystačí sama.

Paris se bez přítele očividně nudí a svůj profil na sociální síti zásobuje jednou fotkou za druhou. Na tom by nebylo nic neobvyklého, ale všímaví pozorovatelé nemohou přehlédnout zásadní výkyvy v oblasti jejího dekoltu. Zatímco v růžových jednodílných plavkách v Barbie stylu, jemuž je Paris věrná i jako třicátnice, je téměř plochá, na selfie pořízené v koupelně ohromuje podstatně plnějšími ňadry.

Finančně zajištěná celebrita tak nejspíš vlastní luxusní mobilní telefon pořizující fotky rovnou s vylepšenými ňadry, nebo někde na svém těle ukrývá ventil, jímž své prsní partie dle potřeby přifukuje. 

Adam Chromý , Super.cz