Monika Leová měla těžkou autonehodu. Super.cz

Při nehodě na motorce přišla zprávařka z Primy o kus těla: Nemá část kosti v noze

20. června 2015 18:41

Moderátorku odpoledních zpráv na Primě Moniku Leovou (26) jsme potkali na dost zvláštní akci. Měla za úkol autem srazit obří nafukovací kuželky. Show se odehrávala na střeše pražského obchodního centra a vypadalo to dost nebezpečně.

S rozhovorem jsme nečekali na konec, ale Moniku jsme si vytáhli po zkušební jízdě. "První jízda se mi moc nepovedla, zafungovaly reflexy, zabrzdila jsem a neshodila ani jednu kuželku. Pak už ale to auto ohmatáte a nějakým způsobem to jde," řekla nám Monika. A opravdu to šlo. Ze všech soutěžících akce, kterou pořádal pořad Autosalon Primy Cool, byla nakonec nejlepší a vyhrála auto na víkend.

Monika řídí od osmnácti. "Bydlíme na vesnici, tak je auto potřeba. Ale když jsem v Praze, tak jezdím raději MHD," upřesnila Leová, která má za sebou i vážnou dopravní nehodu. "Jela jsem na motorce a srazilo mě auto z vedlejší silnice. Půl roku jsem nemohla pořádně nic dělat. Chybí mi kus kosti v noze, kterou jsem měla zlomenou. Musela jsem dlouho rehabilitovat a pořád ji nemohu pořádně propnout. Na invalidní kartu na parkování mi to ale neprošlo," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků