Courtney Sixx

Courtney Sixx Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kam se na ni hrabe Barbie: Takhle neuvěřitelně se manželka slavného sukničkáře vyšňořila na nákupy

Určitě neuhodnete, kdo má tuto dokonalou iluzi panenky Barbie jménem Courtney Sixx doma. Jejím manželem je už více než rok americký hudebník z kapely Mötley Crüe metalista Nikki Sixx (56). Navzdory téměř dvacetiletému věkovému rozdílu jim to ale klape a pokoušejí se o miminko. Minulý týden si Courtney vyrazila do Los Angeles udělat radost do několika butiků a vyfikla se na to jako do šantánu.

Modelka záměr o společném potomkovi prozradila magazínu Hello. Známý basista by se tak stal otcem už popáté, zatímco pro Courtney by šlo o první dítě. Nikki Sixx má s exmanželkou (bývalou Playmate) Brandi Brandt potomstvo už odrostlé. Gunnerovi je 24, Storm 20 a Deckerovi 19 let. Sixx (původním jménem Frank Carlton Serafino Feranna, Jr.) si měsíc po rozvodu s Brandt vzal jinou Playmate Donnu D’Errico, s níž počal ještě dceru Frankie-Jean (14). Dvojice se odloučila krátce po dceřině narození.

Sixx poté randil ještě s tatérkou Kat Von D. Opakovaně se rozcházeli a usmiřovali, dokud to Kat nedala dohromady s nevěrným exmanželem herečky Sandry Bullock Jessem Jamesem. Nic z toho však krásnou Courtney od svazku s proslulým sukničkářem neodradilo... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků