Nikol Švantnerová šla přehlídku s otřesem mozku. Super.cz

Nová Miss riskuje zdraví: S otřesem mozku a celá pomlácená šla přehlídku v plavkách. Koukněte na ty modřiny

17. června 2015 13:42

Sundala límec, který jí naordinovali lékaři, stejně jako ortézu z ruky, a s tělem plným modřin se svlékla do plavek a vykračovala si po mole. Nová Česká Miss Nikol Švantnerová (25) by měla být s otřesem mozku a pohmožděninami z víkendového pádu z kola v klidu doma, ale rozhodně to nedělá.

Už dva dny poté se totiž objevila na přehlídce Fashion Island s dalšími modelkami a tvářila se jako by nic. "Měla jsem lehký otřes mozku, naražené zápěstí, koleno. A postupem času se zjišťovalo, že jsem měla vyhozená čtyři žebra a obratel. Ta páteř byla nejhorší, ale dneska mi to nahodili. Ovšem bez toho límce to není nic moc," přiznala.

Proč tedy nezrušila účast na přehlídce? "Chtěla jsem všem dokázat, že nejsem žádná hysterka a i přes zranění to zvládnu. Práce je práce. Je to bolestivé, ale fungovat můžu. A jak se říká, co bolí, to sílí. Aspoň v to doufám," míní Nikol.

Na kolo si prý ale hned tak nesedne. "Kolo odložím na hodně, hodně dlouho. Jinak jsem ale na sport nezanevřela. Nejsem nešika, bylo to tím terénem. Jakmile budu fit, začnu zase běhat a hodím se do formy," slibuje. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků