Agáta Hanychová je ve třetím měsíci těhotenství. Prádlo chce předvádět dál

Agáta Hanychová je ve třetím měsíci těhotenství. Prádlo chce předvádět dál Foto: Michaela Feuereislová

Agáta Hanychová ve třetím měsíci konečně přiznala těhotenství

Ještě před pár dny modelka Agáta Hanychová (25) zapírala, že čeká miminko. Nyní konečně promluvila. Agáta je ve třetím měsíci těhotenství. Otcem miminka já hráč amerického fotbalu Mirek Dopita.

"Těhotenství jsem zapírala, protože jsem pověrčivá. Do třetího měsíce se o tom mluvit zkrátka nemá," řekla Novinkám Hanychová. "Jedním z důvodů byl také ten, že jsem začala propagovat energetické žvýkačky, a to s těhotenstvím také dohromady nejde," vysvětlila.

Agáta čeká miminko s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou. Dítě nebylo plánované, ale modelka se na prvního potomka velmi těší. S Dopitou spolu chodí pět měsíců.

"Chtěla jsem dítě už čtyři roky a Mirek byl jedinej, kdo mi ho chtěl udělat," směje se modelka. "Už měl zkušenost, tak to zvládl výborně," dodala Agáta. Její partner má z předchozího vztahu dvouletého syna Mirka.

Svatbu pár zatím neplánuje. "Budeme žít v mém baráku společně, ale svatbu zatím neplánujeme. Moc se neznáme," říká.

Těhotenství snáší dobře. Nevolnosti měla minimálně. "Zvracela jsem asi třikrát a chutě mám celý život a bojuji s nimi," usmívá se. Zatím přibrala jen jeden kilogram.

Pracovat se Hanychová chystá až do porodu. "Klidně budu v devátém měsíci dál předvádět prádlo a moderovat. A také navrhuji těhotenskou kolekci oblečení," říká.

Po narození miminka se chystá také hned do práce. První moderování má nasmlouvané čtrnáct dní po porodu. "Moje máma natáčela v den porodu ségry Korduly Tele Tele a deset dní po porodu opět točila," dodala s úsměvem. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků