Letošní dietní pecka! Celebrity tuhle dietu milují

24. června 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Asi všichni známe ty dokola omílané rady na hubnutí: „Jez méně a hýbej se.“ Co ale dělat, když nezabírají? Děláme něco špatně? Máme jíst ještě méně? Nebo sportovat jinak? V tom už nám obvykle nikdo příliš neporadí a je velmi snadné se dostat do úzkých, nebo si v nejhorším přivodit zbytečné obtíže.
Dávejte si pozor na cukry!

Dávejte si pozor na cukry!

O cukrech se v poslední době hodně mluví. Proč se jim bránit? Jednoduše proto, že právě cukry mohou v drtivém procentu případů za naši nadváhu a obezitu. Pokud se ráno nacpeme třemi rohlíky, k obědu si dáme vrchovatý talíř špaget nebo velkou porci pizzy a na večer se „dotáhneme“ kynutými knedlíky, nemůžeme se divit, že tloustneme. Vyměňte ranní rohlík za tvaroh s ovocem, k obědu si dejte pečené kuře se salátem z míchané zeleniny a olivového oleje a k večeři si pochutnejte na grilované rybě. Změna bude veliká a rychlá.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Sama to nedokážu!

Sama to nedokážu!

Máte slabou vůli, nemáte fantazii v kuchyni, nebo prostě potřebujete jednodušší a relativně rychlé řešení? Pak je v pořádku sáhnout po vhodném pomocníkovi ve formě konkrétní diety, nebo doplňku stravy. Oblíbenou metodou je proteinová dieta KetoDiet, která pomůže vašemu tělu se spalováním uložených tuků. Přirozeně a vcelku rychle, protože na ni je váš organismus připravený. Jen mu připravíte vhodné podmínky.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Řekněte ne krémům proti celulitidě

Řekněte ne krémům proti celulitidě

Nepříjemnou celulitidou trpí – no vážně – až 90 % žen! Všemožné krémy, gely nebo vodičky nejsou většinou k ničemu a pravidelné cvičení pomáhá jen nepatrně. Díky proteinové dietě ale budou vaše stehna a boky opět krásnější. KetoDiet má pozitivní vliv v rámci léčby pomerančové kůže a nevhodného ukládání tuků.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Hlavně, abych neměla hlad

Hlavně, abych neměla hlad

Jestli se bojíte, že budete mít s KetoDiet hlad, můžete své obavy rychle pustit k vodě. 5 vyvážených proteinových jídel denně, obohacených o vitamíny, minerály i Omega-6 mastné kyseliny vás spolehlivě zasytí a dodají všechny potřebné živiny. Polévky, omelety, snídaňové kaše, proteinové tyčinky, nebo nápoje v mnoha příchutích – výběr je opravdu široký.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz
A opravdu to funguje?

A opravdu to funguje?

S proteinovou dietou KetoDiet úspěšně hubnou i známé osobnosti – Petra Janů, Martin Dejdar, Jakub Smolík, Magda Malá, nebo Miloš Pokorný. A s výsledky jsou nadmíru spokojeni. „KetoDiet má pro mě osobně velikou výhodu – neberu ji jako dietu, vždycky si pochutnám a nehladovím,” říká například oblíbená muzikálová zpěvačka Magda Malá, která se po čtyřicítce svých v těhotenství nabraných kil jinak jen těžko zbavovala.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz