Tereza Jemelíková

Tereza Jemelíková Foto: archiv T. Jemelíkové

Krásná česká moderátorka je pod čepcem: Takhle jí to slušelo ve svatebním

Moderátorka Tereza Jemelíková už je pod čepcem. Po čtyřletém vztahu řekla o víkendu na zámku Čechtice své "ano" reportérovi primáckých Krimi zpráv Václavu Janatovi. Super.cz přiznala, že ve svatební den měla pořádné nervy kvůli počasí.

"Bylo to trošku drama. Hodinu před obřadem se začalo zatahovat, a to mi začaly pracovat nervy, protože v předpovědích stálo, že bude od dvou odpoledne do čtyř déšť, a my měli ve 14 hodin naplánovaný obřad. Nakonec jsme začali o pár minut dřív. Než jsem ale s tátou vyšla, byla jsem šíleně nervózní. Když jsem došla k Vášovi, už to bylo v pohodě. Sluníčko svítilo, a když jsme si říkali ANO, tak nám k tomu hřmělo," řekla Super.cz Jemelíková.

Dešti ale přeci jen neunikli. "Poté, co jsme dofotili, začalo pršet. Vše kromě obřadu jsme ale měli uvnitř, takže to dopadlo dobře," vysvětluje reportérka a moderátorka, která přijala jméno svého muže Janatová.

Nevěsta byla během svatby dojatá hned několikrát. "Slzičky málem přišly, když mi Váša na karaoke zpíval písničku Tereza, a když mě kamarádka s manželem požádali, abych se stala kmotrou jejich dcerky, která se má narodit v září," dodala Jemelíková.  

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků