Olga Lounová natáčela nový videoklip.

Olga Lounová natáčela nový videoklip. Foto: Michaela Feuereislová

Z Olgy Lounové je zase bruneta, Xindl X jí vymyslel tetování na ňadro

Zpěvačka a herečka Olga Lounová opět mění image. I když se říká, že žena mění vlasy po velké změně v osobním životě, Olga nic takového nechystá. Už není něžná blondýnka, stala se z ní sexy brunetka. Muže má ale stále stejného, žije se zpěvákem Xindlem X. Společně pár v pondělí natočil nový videoklip a Ondřej Ládek alias Xindl X dokonce Olze vymyslel sexy tetování na ňadro.

Olga natáčela videokllip k pilotními singlu Gynekolog amatér. Do klipu obsadila i svého přítele Xindla X. "Protože chodí po světě především děvkaři, v klipu jsem obrátila role a hraju klukaře. Ženskou, co se chová jako chlap. Holku, co přijde do baru, balí smutnýho zraněnýho chlapa, odvede si ho domů a ráno si udělá zářez do pažby," řekla Novinkám Lounová na natáčení v pražském Coco baru.

Původně měl oběť Lounové hrát její přítel Xindl X. Nakonec od toho ale ustoupili. "Zhodnotili jsme, že by to na něj bylo herecky moc, tak nakonec hraje barmana," prozrazuje Lounová.

Xindl X je spoluautorem textu k písni. "Já přišla s námětem, v autě jsem dali do kupy pár rýmů a Ondra to dopsal," objasňuje zpěvačka a herečka.

Ve videoklipu se Olga objeví v sexy kostýmku s velmi provokativním výstřihem. Ňadro jí zdobí tetování se jménem slavné rockové kapely ACDC.

O pravé tetování ale nejde. Během natáčení jí ho nakreslila henou maskérka.  "To vymyslel pan režisér Vítek Karas s Xindlem X. Původně mi tam chtěli nechat henou vytetovat Metallicu, ale asi to bylo moc dlouhý," dodala s úsměvem Lounová. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků