Monika Žídková je stále moc krásná...

Monika Žídková je stále moc krásná... Foto: Super.cz/archiv M. Žídkové, Profimedia.cz, Michaela Feuereislová

I 20 let po vítězství v Miss je krásná a miluje stejného muže: Podívejte se, jak šel čas s královnou krásy Monikou Žídkovou

11. června 2015 11:55

Jedna z našich nejkrásnějších královen krásy Monika Žídková slaví osmatřicáté narozeniny. Vítězka Miss ČR a Miss Europe 1995 si stále udržuje ženské půvaby a perfektní postavu.

S obličejem s absencí vrásek vypadá jako něžná dívenka, která dělá čest svému někdejšímu titulu Miss. Rodačka z Kravař u Opavy je dnes dvojnásobnou maminkou a modelingu se věnuje jen sporadicky, ač díky své atraktivitě jistě nemá nouzi o nabídky.

Ona sama si ale z nejrůznějších nabídek pečlivě vybírá a momentálně se na plný úvazek věnuje práci na radnici. Od loňského roku totiž působí jako starostka Kravař, ve kterých žije od malička a na rodné město nedá dopustit.

Monika Žídková jako jediná z našich královen krásy neopustila po svém vítězství v soutěži svého partnera. S dnes již manželem Petrem Brzeskou je už od střední školy a společně vychovávají dvě děti - čtrnáctiletou dceru Nikol a desetiletého syna Davida. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Zrušit