Dokonalá ňadra a krásné nohy. Staňte se i vy hvězdou léta!

16. června 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Že se muži ženám nedívají pouze do očí, to už nejspíše všichni víme. Pro drtivou většinu dnešních mužů jsou výrazná ňadra a dlouhé nohy nejpřitažlivějšími částmi ženského těla. Jejich atraktivitu ale postupem času ovlivňují nežádoucí faktory, které se mohou neblaze podepsat na jejich vzhledu. Jak dlouhodobě docílit sexy dekoltu a krásných nožek, které vám bude závidět široké okolí?
Na vzhled vašich nohou má obrovský vliv také vaše zaměstnání

Na vzhled vašich nohou má obrovský vliv také vaše zaměstnání

Pokud je vaše práce náročná na dlouhé stání nebo máte sedavé zaměstnání, rozhodně to nohám nesvědčí a mohou se začít objevovat metličkové žilky nebo křečové žíly. Jestliže navíc často pociťujete napětí v nohou, sáhněte po osvědčeném přípravku z lékárny - Priessnitz® Mazání na žíly a cévy DE LUXE. Jedná se o gel s unikátním inovovaným složením, díky němuž pronikají účinné složky snáz ke kapilárním cévám a žilám a příznivě tam působí na jejich pružnost, pevnost a průchodnost. Ve složení tohoto přípravku figuruje například escin získaný z plodů jírovce maďalu a flavonoidy z červených listů vinné révy. Při nákupu dvou kusů a zadání unikátního kódu PR66 získáte poštovné zdarma!

Koupit
nyní na Z lékárny.cz
Nejen nohy, ale i ňadra si zaslouží péči

Nejen nohy, ale i ňadra si zaslouží péči

Léto, to je doba slunění a koupání. Je to jedinečná příležitost pochlubit se krásným dekoltem. Jak docílit krásných ženských tvarů a strhnout na sebe pozornost okolí? Vsaďte na osvědčeného pomocníka v podobě unikátního doplňku stravy NadraIN FORTE, který díky čtyřem silným komplexům pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu, zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje objem prsou. Obsahuje přírodní látky, které šetrnými a bezpečnými mechanismy modulují účinky přirozených ženských hormonů a metabolismus ženského organizmu. Příznivě tak ovlivňují krásu ženských prsou, udržují tělesný komfort a harmonii ženského těla. Objednejte 1 balení, zadejte unikátní kód SUP66 a získáte jedinečnou slevu 25 %.

Koupit
nyní na Z lékárny.cz