Anife Vyskočilová má k popularitě jiný vztah než její příbuzní. Super.cz

To musí být řevu, když se sejdou: Tato hlučná tanečnice je prý nejzamlklejší osobou v rodině

17. června 2015 9:31

Není pochyb o tom, že si Anife Ismet Vyskočilová Hassan (44) užívá jízdu na vlně popularity. Známá orientální tanečnice je velmi společenský člověk a zároveň je pozornost médií velmi důležitá pro její sebeprezentaci a podnikání. Členové její rodiny, jejíž největší část žije v Německu, mají ale úplně jiný postoj vůči médiím. „Moje rodina se za mě stydí. Příbuzní vůbec nechtějí, aby byli vidět,” říká Anife.

„Když přijedou z Německa za mnou do Čech, tak se mnou nejdou ani do kavárny. Dokonce za mnou nepřišli ani na otevírací párty mé restaurace,” rozpovídala se Anife na otvíračce nového butiku s luxusní obuví.

Člověk má pocit, že nikdo na světě nemůže mluvit víc a rychleji než Anife. Existují ale jedinci, kteří by vás vyvedli z omylu. „Když jedu do Německa ke své rodině, tak jsem ta zamlklá a klidná. Moje rodina je totiž víc uřvaná. Navíc je nás hodně, takže když třeba oslavujeme silvestr, tak je nás plná restaurace, některé bratrance a sestřenice z druhého kolene ani neznám. U nás se tančí a pije a máš pocit, jako bys byl v úplně jiném světě. My nejsme z těch lidí, kteří si sednou a slyšíš cinkat maximálně příbory,” říká Anife. 

Jiří Čeladník , Super.cz