Letní výprodeje se slevami až - 70 % jsou v plném proudu!

12. června 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Freeport je outletové centrum, nacházející se na hraničním přechodu Hatě u Znojma. Návštěvníci mají na výběr z více než 250 světových značek v 75 obchodech. Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou vždy o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech. V období výprodejů jsou ceny dokonce až o 90 % nižší!
Pánské hodinky Fosil se slevou 71 %

Pánské hodinky Fosil se slevou 71 %

Zářivý šperk či kvalitní hodinky patří k nejkrásnějším a nejhodnotnějším dárkům a cílem této firmy je poskytovat zákazníkům nejkvalitnější služby v oblasti jejich prodeje a servisu. Firma Klenoty Aurum vznikla již před více než 60 lety a vydobyla si stabilní pozici se zázemím 45 kamenných prodejen v České republice.

Více informací
nyní na Freeport.cz za 1 000 Kč včetně DPH
Dámské šortky Diesel s 67% slevou

Dámské šortky Diesel s 67% slevou

Diesel je italská módní společnost zaměřená na návrh a výrobu módního oblečení hlavně pro mladé. Jejím nejrozšířenějším a nejznámějším produktem jsou džíny. Vznik společnosti je datován roku 1978. Společnost Diesel vyrábí kvalitní módu vysoké kvality. Design svých modelů si navrhuje sama. Je jedním z nejlepších a nejznámějších evropských výrobců džínů a dalšího oblečení.

Více informací
nyní na Freeport.cz za 990 Kč včetně DPH
Dámské plavky Hi-Tec s 31% slevou

Dámské plavky Hi-Tec s 31% slevou

Značka HI-TEC vznikla v roce 1974 v anglickém městě Essex a je považována za jednu z nejvýznamnějších outdoorových značek na světě, která je známa pohodlnou a komfortní obuví pro outdoor, sport a volný čas. Značka HI-TEC se prodává ve více než 80 zemích světa. V České republice působí od roku 1996.

Více informací
nyní na Freeport.cz za 449 Kč včetně DPH
Pánské boty Pietro di Martini se slevou 60 %

Pánské boty Pietro di Martini se slevou 60 %

Společnost PIETRO DI MARTINI zastupuje pouze kvalitní a luxusní zboží světoznámých italských značek. Nabízí luxusní dámskou a pánskou obuv, široký výběr módních doplňků, jako jsou dámské a pánské kabelky, peněženky nebo pásky. Pečlivý výběr nejlepších materiálů, ruční práce a v neposlední řadě jedinečný design jsou společným jmenovatelem těchto módních značek.

Více informací
nyní na Freeport.cz za 2 280 Kč včetně DPH
Stan Trespass s 50% slevou

Stan Trespass s 50% slevou

Trespass je outdoorová značka, která se zabývá výrobou lyží a outdoorového oblečení po více jak 70 let. Rodinná firma a tým sídlí ve Skotsku, odkud distribuují kolekci po celém světě. Firma Trespass obléká celou rodinu pro volnočasové aktivity nejen stylově, ale také za příznivou cenu.

Více informací
nyní na Freeport.cz za 1 400 Kč včetně DPH