Herečky se vyparádily na premiéru snímku Dior a já.

Herečky se vyparádily na premiéru snímku Dior a já. Michaela Feuereislová

Nevídaná podívaná na české premiéře. Dámy oblékly parádu za milióny

V sále kina Lucerna byli všichni, kdo v českém módním světě něco znamenají - šéfredaktorové dámských časopisů, módní kritici, celebrity, bloggeři i topmodelky úspěšné ve světě. Praha totiž zažila premiéru mistrně natočeného dokumentárního snímku Dior a já, který nabízí pohled do zákulisí první haute couture kolekce z dílny nového uměleckého ředitele domu Rafa Simonse.

Tato premiéra naštěstí nebyla jednou z těch, na které se návštěvníci vyzbrojili svetry, pohorkami a outdoorovým oblečením. Naopak si mnozí dali záležet, a zejména dámy ctily téma večera a oblékly nějaký kousek, nebo rovnou celý outfit z věhlasného francouzského módního domu. K vidění byly šaty z aktuální kolekce i z kolekce Cruise, která je určená pro ty zákaznice, které potřebují v zimní sezóně něco lehkého na dovolenou v exotice. Málokdy se stává, že na jedné akci se například objevuje tolik ikonických kabelek Lady Dior všech velikostí.

„Dneska jsem za Lady Dior,” vtipkovala Martha Issová, když se předváděla v minišatech Dior, doplněných vtipně roztomilou kabelkou Lady Dior, jejíž klasickou větší verzi proslavila princezna Diana. 

Která z žen vás svým modelem inspirovala?

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků