Andrea Verešová na párty luxusních šperků vzpomínala na Jaromíra Jágra. Super.cz

Pamatuje si na dárky od bývalého kluka? Andrea Verešová vzpomínala na Jaromíra Jágra. Co jí po něm zbylo?

8. června 2015 9:54

S modelkou Andreou Verešovou (37) jsme se tentokrát potkali na párty, kterou pořádala majitelka řady butiků s luxusními šperky a hodinkami. Moc ošperkovaná ale nebyla.

"Šperky jsou jistě radostí, a také dobrou investicí, ale tolik na nich nebazíruji. Život a svět na nich nestojí. Ale organizátorce Tamaře Kotvalové (54) jsem snad udělala radost, když jsem si vzala aspoň hodinky od ní z butiku. Nosím je už patnáct let skoro všude, dokonce i do moře a na pláž. Vzhledem k tomu, že jsou zlatostříbrné, se hodí skoro ke všemu," míní.

Nás zajímalo, zda si vzpomene, jaké šperky kdy dostala od manžela Daniela Volopicha, s nímž už je osm let a porodila mu dvě děti. "Když člověk miluje, tak nepočítá, a tyhle věci takhle neřeší. Když budu lovit v paměti, tak samozřejmě nezapomenu na tu nejdůležitější památku, což je zásnubní a snubní prsten nebo maličké stříbrné náušnice s kamínkem, které jsem si vysnila, a jsou tak praktické, že je mohu nosit i na sport. Mám ráda univerzální věci, které se hodí ke každé příležitosti," říká skromně Andrea.

My ji ale nenechali být a dostali se až do vzdálenější minulosti, kdy prožila čtyřletý vztah s hokejistou Jaromírem Jágrem (46). "Ještě jednou musím zopakovat předchozí výrok, který znám od Karla Lagerfelda, že když milujete, nepočítáte a neřešíte. Tak to bylo i v našem vztahu. Milovala jsem a neřešila jsem to. Tehdy byl víc než šperky a hodnotné dary důležitější krásný dotek, úsměv a pusa," vzpomínala Verešová.

"Něco jsem samozřejmě dostala, protože jsem s ním třeba oslavovala své dvacetiny, a to jsem dostala krásnou tenisovou raketu. Byla moje první. Je odlehčená a mám ji dodnes a pořád s ní ráda hraju. Dodnes si ji půjčují i moje děti," prozradila. 

Saša Šeflová , Super.cz