Finalisté Muže roku 2015. Vyberte si v galerii a hlasujte o nich v anketě!

Finalisté Muže roku 2015. Vyberte si v galerii a hlasujte o nich v anketě! Foto: Muž roku 2015

Z této dvanáctky vzejde nová česká mužská královna krásy: Dámy, vyberete si?

Šestnáctý ročník mužské podoby soutěže Miss běží naplno a v Praze se nedávno ukázala novinářům i celebritám dvanáctka finalistů, mezi nimiž budou moci porotci i fanoušci a fanynky vybírat toho, kdo se stane nejhezčím Čechem tohoto roku. Vyberete si i vy svého favorita?

O titul se pánové už tradičně utkají v Náchodě patnáctého srpna. Asi není náhodou, že kromě Jitky Asterové bude večerem procházet Karel Voříšek, kterého fotografové několikrát potkali v Praze na romantické procházce.

„S letošním výběrem finalistů jsem velmi spokojený. Myslím si, že to bude silný ročník. Finalisté mi připadají v dobré fyzické i psychické kondici. Těším se, co ukáží při finále,“ říká pořadatel David Novotný, podle nějž se přihlásilo celkem 911 fešáků z celé země. Vybraná dvanáctka se potká ještě před finále v Novém Městě nad Metují na soustředění.

Výtěžek celé akce už tradičně putuje na charitativní účely. Část získá ochrnutý Muž roku 2009 Martin Zach, zbytek si pak rozdělí Stacionář Nona a Ústav sociálních věcí v České Skalici.

Vítěz bude Česko reprezentovat na mezinárodním klání Mister International, své zástupce soutěž vyšle i na Mister Global, Mister Universe a Mister United Continents. 

Kdo z finalistů Muže roku 2015 je vám nejsympatičtější?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků