Jak bydlí slavní: Nakoukněte k Georgi Clooneymu, Nicole Kidman a dalším!

8. června 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Nechte se nadchnout prohlídkou bytů a domů známých hvězd a celebrit. Prohlédněte si několik nápaditých a originálních bydlení, kterými bychom vás rádi inspirovali a zároveň dokázali, že si stylově a originálně můžete zařídit byt za rozumnou cenu – a přesto mít interiér vybavený jako celebrita! Inspirujte se kreativními nápady známých osobnostní…
Tobey Maguire

Tobey Maguire

Máte k dispozici větší prostor, ale chcete ho ponechat prosvětlený a jednoduchý? Vyřešte to jako americký herec Tobey Maguire, představitel legendární postavy Spidermana. I decentní a světlé vybavení může působit velice útulně. Oživte místnost květinami, volte jednoduché, ale originální bytové doplňky a za dominantu místnosti vyberte například masivní konferenční stolek.

Prohlédnout
nyní na www.homelove.cz
George Clooney

George Clooney

O šarmu a eleganci George Clooneyho nemusíme dlouho polemizovat. Ani co se týká bydlení, tento charizmatický herec neztrácí vkus a šmrnc. Kombinace dřeva a moderních prvků je ideální volbou, která zajistí příjemný pocit klidu a podtrhne domácí atmosféru. Důležité je neopomenout místnosti jako je vstupní hala nebo předsíň. Konzolový stolek se zrcadlem a květinami je ideální volba.

Prohlédnout
nyní na www.homelove.cz
Nicole Kidman

Nicole Kidman

Jak jsme již zmiňovali, bytové doplňky by se neměly podceňovat. To, co nám leží na stolku nebo na poličce, zkrátka ovlivňuje dojem z celé místnosti. Proto buďte rafinovaní jako Nicole Kidman a zvolte jednoduchou výzdobu například z nabídky váz a vyberte si tu, která bude korespondovat se stylem interiéru.

Prohlédnout
nyní na www.homelove.cz
Kirsten Dunst

Kirsten Dunst

Kuchyň je místo, kde to žije. Ať už ráno u snídaně, po práci, nebo po škole, většinou se rodina sejde právě tady. Samozřejmě kuchyň by měla být praktická a účelová místnost. Při zvolení vhodných kuchyňských doplňků můžeme vytvořit pěkné místo k usednutí ke stolu jako právě Kirsten Dunst. Vyberte si například z krásných doplňků dánské značky IB Laursen.

Prohlédnout
nyní na www.homelove.cz
Ralph Lauren

Ralph Lauren

Představte si idylický život na ranči nebo na chalupě u lesa. Za dlouhých podzimních večerů hoří krb, voní domácí chléb a vládne pohoda. O něčem podobném snil pravděpodobně i Ralph Lauren, když si zařizoval své sídlo v Coloradu. Inspirujte se vybavením, které zvolil a pusťte trochu toho venkova a divočiny k sobě domů.

Prohlédnout
nyní na www.homelove.cz