Chcete patřit mezi moderní maminky? Čtěte!

9. června 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Asi každý rodič chce pro svého drobečka to nejlepší. V dnešním světě existuje spousta vychytávek, díky kterým může být rodičovství ještě příjemnější. Následující kousky ulehčují život především rodičům. A spokojený rodič = spokojené dítě! Vsadíme se, že by vás před pěti lety ani nenapadlo, že něco takového bude jednou k dostání. Podívejte se na ty nejmodernější trendy.
Vesmírný kočárek 4Moms

Vesmírný kočárek 4Moms

První kočárek na světě, který se sám rozloží i složí. Stačí stisknout jedno tlačítko. Je vybaven LED diodami a světlem, které samo zjistí, když se setmí. Nechybí ani nabíječka pro iPhone a displej, který ukazuje teplotu a délku vycházky. A co je na tom nejlepší? Kočárek nepotřebuje žádné zapojení do elektrické sítě, nabíjí se vlastní jízdou.

Více informací
nyní na www.feedo.cz
Samoohřívací láhev Iiamo Go

Samoohřívací láhev Iiamo Go

Lahev Iiamo go je určena pro moderní rodiče, kteří nechtějí řešit ohřívání kojeneckého mléka na cestách a stresovat se tím, že jejich miláček bude hladový. Stačí s sebou na výlet sbalit lahev Iiamo go a ohřívací kapsli. Lahev ohřívá mléko či jinou tekutinu na teplotu mateřského mléka, tedy 37 ° C (teplota těla) během 4 minut. A to vše bez elektřiny, bez kabelů, bez omezení. Pokud se děti nechtějí své lahvičky vzdát, není problém vyměnit savičku za pítko a lahev se může dál používat i jako sportovní lahev, do školy či na hřiště. Je to lahev na celý život! Tyto úžasné lahvičky u nás můžete nyní koupit se slevou až 40 %!

Koupit
nyní na www.feedo.cz
Tlakoměr pro těhotné

Tlakoměr pro těhotné

Teprve se na příchod miminka připravujete? Nezapomínejte více pečovat o své zdraví! Spoustu těhotných žen trápí nízký, nebo vysoký tlak. Nízký tlak je způsobený zvětšováním krevního oběhu. Vysoký tlak většinou způsobují zužující se cévy. V obou případech je skvělou pomůckou tento tlakoměr nové generace, který poskytuje dokonale přesné výsledky. Využívá unikátní technologii měření krevního tlaku, díky které dokáže měřit tlak oscilometricky (jako ostatní digitální tlakoměry) a současně i poslechově (jako rtuťový tlakoměr). Navíc je měření úplně bezbolestné. Jak takový tlakoměr funguje v praxi, se dozvíte na blogu Feedo.cz.

Více informací
nyní na www.feedo.cz
Potřebujete antibiotika?

Potřebujete antibiotika?

Znáte to. Cítíte, že se o vás nějaká nemoc pokouší, ale stále váháte, jestli je to tak vážné, abyste šli k lékaři, který vám případně nasadí antibiotika. Známe způsob, jak se o svém stavu můžete přesvědčit doma a nechodit zbytečně do čekárny plné bacilů. CRP test vám pomůže zjistit, zda k léčbě potřebujete antibiotika. Na základě hodnoty C – reaktivního proteinu rozliší, zda se jedná o virové, či bakteriální onemocnění. Je bezpečný a vhodný i pro děti. A výsledek se dozvíte během 5 minut! Tento výrobek vám usnadní život – podívejte se, jak s ním byly spokojené ostatní maminky.

Více informací
nyní na www.feedo.cz