Dámy a pánové, léto je tu! Stihnete zhubnout do plavek?

7. června 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Žena či muž nemusí vypadat jako modelka a model. Avšak faldíky a jejich neustálé maskování dokáží sebevědomí srazit krutě dolů. Své o tom vědí i Jarka s Lubošem.
Našla jsem svou vlastní cestu. Zpátky jsem nechtěla

Našla jsem svou vlastní cestu. Zpátky jsem nechtěla

Nebudu vám vykládat, jak jsem „náhodou“ narazila na článek na internetu, ani o tom, jak mi nějaká fiktivní dobrá kamarádka poradila to nejlepší... Nedávno jsem se pustila do další ze strategií typu pokus/omyl. Zkusila jsem pravidelné stravování kombinovat s užíváním potravinového doplňku Slimax a už po týdnu se mi při pohledu na váhu protočily panenky. Tři kila byla v pytli! A to pokračovalo dál. Po jediném měsíci jsem zase na váze svých studentských let!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
SLIMAX FEMI + pro ženy nad 40 let

SLIMAX FEMI + pro ženy nad 40 let

Pomůže vám ve snaze zhubnout. Navíc přírodně – díky účinkům rostliny Amorphophallus konjac a dalších bylinných složek. S kily navíc zatočí: chrom, který zodpovídá za vyrovnanou hladinu krevního cukru. Nedostatek tohoto prvku způsobuje chuť na sladké. Spirulina – obsahuje vyváženou kombinaci většiny živin, které organismus potřebuje ke svému fungování. Obsahuje také lněnou vlákninu, která je zdrojem lignanů. Ty podporují tvorbu ženského hormonu estrogen.

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
Nelíbil jsem se sám sobě

Nelíbil jsem se sám sobě

Luboš svůj příběh proměny začíná slovy: „Pokud jste nikdy nebyli tlustí, nevíte, jaké to je. Nelíbil jsem se sám sobě, měl jsem nízké sebevědomí. Když vám ale tyto pocity potvrzuje okolí a vnímáte jejich pohledy a posměšky, vůbec vám to nepřidá. Vyvrcholilo to v okamžiku, kdy jsem potřeboval doběhnout autobus a málem to se mnou seklo. V tu chvíli jsem si řekl dost.“

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
Důležitá je motivace

Důležitá je motivace

Právě díky tomu v sobě Luboš našel potřebnou motivaci. Na řadu přišlo hledání cesty, jak se zbavit hory tuku bez jojo efektu. To bylo o to těžší, že kvůli svým zdravotním komplikacím a bolestem byl znevýhodněn a pohyb nebyl zrovna snadný. „Věděl jsem, že s takovým tempem dlouho nevydržím a vzdám to.“ To se nakonec nestalo. Luboš totiž na doporučení objevil Slimax.

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
Hlavní výhody SLIMAXu

Hlavní výhody SLIMAXu

Navodí pocit sytosti, sníte menší porce jídla, a tím snížíte energetický příjem, hubnete rychle, pocítíte více energie, posílíte si sebevědomí. Přírodní složky Slimaxu jsou Glukomannan a Psyllium. Psyllium obsahuje ve vodě rozpustnou vlákninu. Ta v trávicím traktu po požití zvětší svůj objem až 40x. Glukomannan – ve vodě rozpustný polysacharid, zvětší svůj objem až stonásobně.

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz