Chcete se letos opálit i pod plavkami? Je to snadné!

4. června 2015 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Také patříte mezi ženy, které se v létě rády vystavují slunci, ale neoplýváte dostatkem odvahy na to svléknout horní díl plavek? Vadí vám, když každý při pohledu na váš dekolt ihned odhadne, v čem jste se to vlastně opalovala? Také zažíváte ten nepříjemný mokrý pocit, jakmile se dostanete ve vašich obyčejných plavkách z vody na břeh a musíte čekat, až alespoň trochu uschnete, abyste se mohla cítit příjemně a pohodlně? ANO?
Jak to funguje?

Jak to funguje?

Našli jsme pro vás řešení… Objevte plavky KINIKI, které propouštějí až 80 % slunečních paprsků. Látka TranSol, ze které jsou plavky vyrobeny, je totiž tvořena tisíci malých čtverečků ve tvaru diamantu, které slunce pustí pod plavky. Opálení se bude prohlubovat v závislosti na vašem typu pleti a pigmentaci pokožky a rozdíly v opálení pod plavkami a mimo ně budou postupně mizet.

Více
nyní na www.kiniki.eu
Po vykoupání klidně rovnou na drink...

Po vykoupání klidně rovnou na drink...

Dokonalejší opálení ale není jedinou skvělou vlastností těchto revolučních plavek. Díky lehkosti a prodyšnosti materiálu schnou až 3x rychleji než vaše obyčejné plavky, proto už nebudete neustále odbíhat převléci se do něčeho suchého. Nemusíte se tedy obávat prochladnutí a snížíte také riziko infekčních onemocnění.

Více
nyní na www.kiniki.eu
Výborná odolnost materiálu

Výborná odolnost materiálu

A nebojte se ani rentgenových pohledů zevlujících beachboyů na pláži. Rychleschnoucí plavky se stávají díky exotickým vzorům a kvalitnímu materiálu neprůhlednými, ať jsou suché, či mokré… Navíc jsou odolné proti chloru, slané vodě i opalovacím prostředkům. Vaše plavky si zachovají syté barvy i po mnoha použitích.

Více
nyní na www.kiniki.eu
Kolekce 2015

Kolekce 2015

V nabídce jsou plavky jednodílné i dvoudílné, můžete vybírat rozdílnou velikost horního a spodního dílu od velikosti 34 až do velikosti 48, což zajisté uvítá mnoho z vás. Pokud pro vás stud není překážkou a přeci jen upřednostňujete koupání a opalování nahoře bez, můžete si pořídit klidně pouze kalhotky. A nezapomeňte svůj letošní plážový outfit doladit doplňkem v podobě parea, kaftanu či šatů ve stejném vzoru. Aby vám vaše polovičky nezáviděly opálené pozadí a suché plavky, firma KINIKI nabízí samozřejmě plavky i pro pány!

Více
nyní na www.kiniki.eu
KINIKI

KINIKI

Jestliže jsme vzbudili vaši zvědavost – a léto je v plném proudu –, prohlédněte si stránky výhradního dovozce do ČR. S těmito plavkami vám odpadne návštěva solária, kam mnohé slečny a dámy chodí právě za účelem doopálení bílých míst na těle. Takže v podstatě šetříte čas i peníze, ale hlavně své zdraví. Buďte sexy a opálení v rychleschnoucích plavkách KINIKI!

Více
nyní na www.kiniki.eu

Časová osa článků