Norbert Peticzky

Norbert Peticzky Foto: archiv N. Peticzkeho

Finalista Hlasu boduje: Po Kathy z Kelly Family spolupracuje s další zajímavou tváří!

Poté, co finalista Hlasu Česko Slovenska Norbert Peticzky nazpíval duet se slavnou Kathy Kelly z Kelly Family, navázal spolupráci s dalším známým jménem. Na jeho připravovaném albu Shine se totiž bude autorsky podílet i úspěšná zpěvačka Celeste Buckingham.

„Písničku Love Love Love složili v jejím producentském domě a Celeste na ni napsala text,“ prozradil Norbert. „S Celeste se známe ze soutěže a jsem rád, že se na mém albu podílí jedna z nejúspěšnějších autorek své generace," dodal Norbert.

Celeste je po rozchodu s Martinem Harichem bez partnera. Že by mezi ní a Norbertem bylo něco více, ale nehrozí. Norbert má větší náklonost k mužům. "S Celeste jsme přátelé, víc bych to nerad komentoval," dodal.

Skladbu, kterou Celeste otextovala, Norbert nejprve nazpíval sám, ale poté se rozhodl, že lépe bude znít jako duet. „Přizval jsem k ní zpěvačku Dominiku Šulákovou. Nahrávání písničky navíc provázely dramatické okolnosti, protože Dominika dostala silný zánět ledvin a téměř zemřela, byla nějaký čas v nemocnici,“ prozradil Peticzky o zpěvačce, která svým výkonem v písni Si sam natolik oslovila zpěvačku Tinu, že jí věnovala svého Slavíka. Jak se jim písnička povedla, si budete už brzy moci poslechnout na Norbertově novém albu. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků