Krásky z Miss Aerobik zabrnkaly Evě Decastelo na nervy.

Krásky z Miss Aerobik zabrnkaly Evě Decastelo na nervy. Herminapress

Eva Decastelo dostala mindrák z těchto vysportovaných kočiček: Mrkněte na finalistky Miss Aerobik

2. června 2015 20:39

Eva Decastelo (39) moderovala akci, která podle všeho absolutně popírala její vyznávané životní stereotypy. Moderátorka se totiž ocitla na finále soutěže Miss Aerobik, která se konala hned v několika kategoriích.

O titul Miss se utkaly jak juniorky a kadetky, tak v kategorii Missis i dámy, které se věkově blíží k Evě Decastelo (39), jež chvílemi vypadala, že jen z pohledu na vysportovaná děvčata v pohybu dostane kopřivku.

„Jsem absolutní lenoch! Přiznám se, že už vůbec necvičím. Nevím, co tady vlastně dělám, protože já jsem ráda, že zvládnu dýchat a jít z místa na místo. Co tady provádí tyhle kočičky, to je mimo mé chápání,“ nechala se Eva slyšet během finále. Dokonce i v porotě zasedly celebrity pohybově nadanější.

„Jsem ve fitku pětkrát do týdne a opravdu tam nechodím kvůli solárku,“ prozradila například porotkyně Dominika Mesarošová (32) a nutno dodat, že výsledky jejího snažení se jí upřít nedají. Její kolegyně z poroty Anife Vyskočilová (44) má zase portfolio bohaté díky břišním tancům. Eva Decastelo má tak o motivaci před nadcházející plavkovou sezonou opravdu postaráno. 

Anna Veškrnová , Super.cz