Josef Carda s manželkou a synem

Josef Carda s manželkou a synem Hermína

Sporťák, co pořád nemá chlapa, se pochlubil rodinkou: Takhle vypadá syn Josefa Cardy

31. května 2015 9:03

Herec a moderátor Josef Carda (59), jenž je neodmyslitelně spjat s baviči Richardem Genzerem (50) a Michalem Suchánkem (51), kteří si z něj neustále utahovali otázkou ‚Sporťáku, už máš chlapa?‘ se pochlubil svou rodinkou.

S manželkou Radkou a synem Adamem vyrazil na premiéru divadelní hry Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství, kterou uvedlo pražské divadlo Studio DVA.

Zatímco s manželkou Radkou, s níž je už téměř jednačtyřicet let, ho ve společnosti vídáme často, s Adamem, jemuž táhne na třicítku, tak často do divadla nechodí. Spokojená rodina z představení rozhodně nebyla zklamaná.

„U mě naprostá spokojenost. Kdyby mi nabídli roli taťky Smolíka, určitě bych ji bral. Jsem sice trošku jiné tělesné konstituce než Bob Klepl a museli by mě vycpat mnohem víc než jeho a víc bych si tedy v kostýmu i máknul, ale určitě bych neváhal. Prostě je to příjemné představení, které zaujalo i syna. On velice dobře zná seriál a tahle divadelní komedie, jak mi řekl, byla minimálně stejně dobrá,“ prozradil Carda. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Zrušit