Věra z Výměny manželek v SuperStar pohořela. Video: archiv TV Nova

Místo slávy má jen ostudu: Takhle se Věra, k níž po Výměně manželek dorazila sociálka, ztrapnila v SuperStar

Televizní sláva je velmi lákavá i pro jedince, kteří by raději vůbec neměli zveřejňovat své soukromí. Věra Blehová, která ve Výměně manželek šokovala celý národ tím, v jak nehostinných poměrech vychovává dvě děti, by o tom mohla vyprávět.

Šestadvacetiletá žena, která kvůli zuboženému stavu působí o dvě generace starším dojmem, v televizi přiznala například to, že nepoužívá zubní kartáček, protože ji z něj bolí dásně. Základní hygienické návyky jí sice nic neříkají, ale přesto se před šesti lety chtěla stát zpěvačkou.

Věra se tehdy ještě pod svým rodným příjmením Rykrová přihlásila do Česko Slovenské Superstar, kde předvedla naprosto fenomenální výkon. Když předstoupila před porotu s písní Měls mě vůbec rád z repertoáru Ewy Farne, Pavol Habera její tristní 'žalozpěv' ukončil po necelých třech vteřinách. Věra tak předvedla jeden z nejkratších výkonů v celé historii domácích hudebních show.

Dnes dvojnásobné matce sebevědomí očividně nikdy nescházelo. V roce 2009 byla přesvědčena o svém talentu, nyní se domnívá, že v zahulené místnosti svým dětem poskytuje vhodné rodinné zázemí. Pokud by Věra chtěla svou hudební kariéru vzkřísit, příští pátek a sobotu může v Praze zavítat na casting do nového ročníku SuperStar. Po účasti ve skandální Výměně manželek se v davu uchazečů rozhodně neztratí. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků