Závěr Výměny manželek Video: Archiv TV Nova

Hlučné vyústění Výměny manželek: Proč sis ty děti pořizovala, když je zabíjíš? řve Lucie na Věru. Její reakce nepochopíte

Dnešní díl Výměny manželek, ze kterého jsme již přinesli ukázku, nadzvedl mnoho lidí ze židle. Představí se v něm rodina, které chybí základní hygienické návyky typu čištění zubů, mytí se, a to přestože Věra (26) a Petr (41) vychovávají dvě malé děti. To nezůstalo bez odezvy a druhá manželka rodinu udala na sociálku. Závěrečná část, kdy si páry mezi sebou mohou vyříkat, co se jim za těch 10 dnů na srdci nastřádalo, dnes bude hodně hlučná.

Lucie (36) neudrží nervy na uzdě a na Věru se utrhne. Ta se ale ukáže zcela lhostejná ke kritice a ona ani její manžel nehodlají svůj životní styl jakkoli měnit. Nedělá si nic ani z oznámení, že na jejich rodinu Lucka upozornila úřady.

„Co já bych dala za dvě takový malý holčičky. Proč sis je pořizovala? Dítě je na průduškách a ty jim tam hulíš, ty krávo pitomá,“ zní část z toho, co Lucka vmete Věře do tváře. A její reakce? Těžko uvěřitelná, poslechněte si v ukázce. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků