Magda Malá zhubla a bude v plavkách pořádná kost!

27. května 2015 15:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Léto se blíží, konec května je na spadnutí a vy máte pocit, že letos prostě nebudete moct vyjít v plavkách ani na balkon? Neztrácejte naději, několika kilogramů se stále zbavit můžete a znovu získáte dobrý pocit ze sebe sama.
Po dětech a čtyřicítce kila dolů nejdou?

Po dětech a čtyřicítce kila dolů nejdou?

Populární muzikálová zpěvačka, Magda Malá, sama přiznává, že problémy s váhou nikdy neměla. Jenže pak přišlo po čtyřicítce druhé těhotenství a potíže s nadbytečnými kilogramy s ním. „Hubnutí v té době pro mě nebylo vůbec jednoduché a já začala držet nejrůznější diety. Jenomže u žádné jsem dlouho nevydržela,“ vypráví o svých zkušenostech.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
KetoDiet pro mě není dietou

KetoDiet pro mě není dietou

„KetoDiet má pro mě osobně velikou výhodu – neberu ji jako dietu, i když se o ní jako o proteinové dietě mluví, vždycky si pochutnám a nehladovím. Miluju omelety, kaše, polévky, tyčinky i nápoje,“ říká s úsměvem Magda Malá. Z výsledků je upřímně nadšená. Za 3 týdny se jí podařilo shodit lehce přes 5 kg. „Má dcera Magdalenka mi fandí, vidí, že to funguje a já mohu KetoDiet jen doporučit,“ dodává spokojeně.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Vážně proteinová dieta?

Vážně proteinová dieta?

Ano, proteinová dieta je velmi účinným pomocníkem při snižování nadváhy. Nízké množství sacharidů, kvalitní bílkoviny, do toho vitamíny, minerály a omega 3 mastné kyseliny. Žádné počítání, žádné odvažování surovin. Jednoduše namícháte a je hotovo. Vlastně ne tak docela. Je také potřeba dodržovat pravidelnost v jídle, kvalitně spát, být aktivní a nechat své tělo spalovat uložené tuky. Tak přesně takhle by se dala v rychlosti popsat proteinová dieta KetoDiet.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Co budu tedy jíst?

Co budu tedy jíst?

KetoDiet nabízí mnoho možností jídel i nápojů, ze kterých si každý poskládá svůj denní jídelníček. Ať už se jedná o snídaňové kaše, chutné omelety, polévky, proteinové tyčinky ke svačině, nebo nápoj kdykoliv v průběhu dne. Příprava je snadná a rychlá. Kromě KetoDiet jídel si můžete dopřát i téměř neomezené množství zeleniny, jak kdo má rád.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz