Daniela Šinkorová prý strašně ráda jí.

Daniela Šinkorová prý strašně ráda jí. Foto: archiv FTV Prima

Věříte jí to? O 17 kil lehčí Šinkorová prý spořádá hory jídla a anorexie ji nemůže ohrozit

Herečka a moderátorka Daniela Šinkorová (48) se dramaticky mění. Kromě stále světlejších vlasů nelze přehlédnout především její ztrácející se postavu, která ovšem není důsledkem anorexie, ale výsledkem zdravého životního stylu.

„Ráda bych vypadala jako nějaká topmodelka, ty holky to mají lehčí. Ale já jsem se po čtyřicítce rozhodla pracovat na své vnitřní kráse,“ prozradí v Top Star magazínu Daniela, která kvůli svému atraktivnímu nitru výrazně omezila stravu a za rok zhubla neuvěřitelných 17 kilogramů.

V současné době tak dosahuje váhy nejhubenějších modelek a svou hmotnost sleduje několikrát denně. „Mám 53 kilo, ale jen ráno, když se vážím večer, tak mám 55,“ tvrdí přes den kynoucí drobotinka.

Šinkorová kvůli rapidnímu úbytku váhy nepůsobí příliš fit, ale nařčení z anorexie se brání. „To se mi opravdu nemůže stát. Ten proces, že se někdo nají a jde to dát pryč ze sebe, to nenávidím a mám z toho strach. To si nedokážu vůbec představit, že bych to sobě dělala. Jídlo mám strašně ráda,“ hájí se Daniela, která je prý velmi při chuti a klidně si na večer dopřeje horu salátu. Možná by občas nebylo na škodu k němu zakousnout i něco vydatnějšího. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků