Adéla Gondíková hubne skákáním Super.cz

Z pobledlé anorektičky Gondíkové je kočka: Koukněte, jak přibrala, opálila se a září štěstím

27. července 2011 10:55

Adéla Gondíková (44) je k nepoznání. Moderátorka, kterou všichni podezírají z anorexie, přibrala. Místo popelavé barvy je ve tváři krásně opálená. Zrovna se vrátila z dovolené v Chorvatsku. "Já jsem si nikdy nepřipadala moc hubená," tvrdila Super.cz. Když ale padla otázka na její velikost oblečení, nejprve řekla, že nosí šestatřicítku. Pak se ale opravila: "Vlastně i třicet osm." Na tohle číslo si evidentně ještě nezvykla.

Gondíková se objevila na akci plné pohybu pro dětské domovy Hejbekte se se s Hankou a Novou. Sama je patronkou domova v Pyšelích, kde bydlí. A co se týče pohybu, má ho prý docela dost. "Teď v létě tedy hlavně s dcerou. Když můžu být s ní, nevím, proč bych běhala někam do fitka. Radši chodíme po lese. Nebo doma skáčeme na trampolíně," svěřila.

Kromě toho je u ní v pohotovosti ještě stepper. "Ale častěji než na něm běhám do opravdických schodů, protože věčně něco zapomínám," smála se. Adéla také tvrdí, že úplně normálně jí. Málokdo ji u toho ale viděl na veřejnosti. "Pravda, tady jsem si taky místo oběda dala kafe," krčila rameny. 

Saša Šeflová , Super.cz