Emma Smetana o pánském holení Super.cz

Chlupatý přítel se jí líbí: Chápete, že Emma Smetana tvrdí, že holení částí těla je specialitou českých mužů?

Moderátorku Emmu Smetana (33) jsme potkali na prezentaci jednoho obchodu, tak jsme se nejprve ze slušnosti zeptali, co vlastně dělá v běžné prodejně s oblečením, když normálně nakupuje jen na blešácích nebo na svém charitativním bazaru.

"Občas do obchodů vyrazím, abych se podívala, co se v nich nového děje. A většinou z toho vyvodím, že zase radši půjdu na blešák. A i na svůj bazar už se zase těším. Další proběhne 8. června opět v Hudebním divadle Karlín, tak všechny zvu," řekla nám Emma.

A pak už musela padnout otázka, kterou jsme měli už pár dní na jazyku od chvíle, kdy jsme viděli fotografii Emmina přítele Jordana Haje, z níž bylo více než zřejmé, že si nevyholuje ani nezastřihuje chlupy v podpaží.

"V Česku je to možná obvyklé, ale v jiných zemích moc ne. A já jsem Češka jenom z poloviny, tak asi u mě převládá ta francouzská část, takže mi to vůbec nevadí. Francouzi se mají rádi takoví, jací jsou, takže ženy se nezmalovávají, nebarví si tak často vlasy a muži zůstávají muži," vysvětlila.

Sama se ovšem epiluje. "Nebavím se o tom, ale když mne potkáte v létě v tílku, poznáte to sami. Já jsem v tomhle směru moderní žena, ale nemyslím si, že ta modernita se musí nutně uplatňovat na muže. Hlavní je pravidlo: žij a nech žít, tak ať si každý dělá, co chce. A pokud jde o základy hygieny, které zmiňujete, je to už ohleduplnost vůči ostatním," uzavřela s tím, že její přítel má sice zarostlé podpaží, ale tohle rozhodně dodržuje. "Dokonce si myslím, že krásně voní," dodala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků